+420 702 152 253
sportovnihala@kutnahora.cz

Házenkáři se loučí s Českým pohárem a florbalisté s prohrou i výhrou

Sportovní hala Kutná Hora

V sobotu 15.9. dorazil na Klimešku prvoligový soupeř domácích házenkářů TJ HC Náchod. Náchodští byli favoritem a to i potvrdili, když Spartu porazili poměrem 30:21. Ale jednoduché vítězství to nebylo, vždyť v poločase to bylo jen o 2 branky. Kutnohorští se tak rozloučili s pohárovou soutěží a už za týden hostí doma TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Vstupují tak do druhé ligy po dlouhých 6 letech. Více o zápase s Náchodem na:

Divizní soutěž pokračovala pro domácí florbaliosty z FBC Kutná Hora. V sobotu 15.9. bylo na programu derby s Kolínem. Utkání se však domácím moc nevyvedlo a prohráli 2:5. I nedělní zápas proti rezervě pražských Panterů nebyl ten z jasných, muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém měli Kutnohorští více štěstí, výsledkem je výhra 6:5. Další domácí utkání má FBC až 14.10.s Kanonýří Kladno B. Kutnohorští florbalisté okupují střed divizní tabulky, jsou na 6. místě.